Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /usr/home/deb9504/domains/iamzero.nl/public_html/em2008/wp-includes/cache.php on line 99

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /usr/home/deb9504/domains/iamzero.nl/public_html/em2008/wp-includes/query.php on line 21

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /usr/home/deb9504/domains/iamzero.nl/public_html/em2008/wp-includes/theme.php on line 576
zweitausendundachteuropameisterschaftsmannschaftsmanager

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /usr/home/deb9504/domains/iamzero.nl/public_html/em2008/bbclone/lib/io.php on line 151

Suzan is met haar Klartraum Kitsch winnaar geworden van Zweitausendundachteuropameisterschaftsmannschaftsmanager. Niet alleen had zij een bijzonder succesvolle Mannschaft, van alle kanshebbers was zij ook nog eens de enige die het winnende land Spanje had gekozen. Een zeer terechte overwinning dus! Gratuliere!

Wie hoffen Sie haben eine gute Zeit gehabt mit dem Zweitausendundachteuropameisterschaftsmannschaftsmanager! Tot over twee jaar bij Tweeduisendtien-Suidafrika-Sokkerploegbaas!

Suzan zal een zucht van verlichting geslaakt hebben toen bekend werd dat Michael Ballack vanavond gewoon gaat spelen. Maar is het voldoende voor die felbegeerde eerste plaats in Mannschaftsmanager? We gaan het beleven met hieronder de virtuele eindstand van de UvA-subcompetitie live bijgehouden.

Zolang het gelijk staat, is niet duidelijk welk land gaat winnen en worden er dus twee getallen genoemd bij Suzan en Udo.

Klartraum Kitsch (Suzan)
Speler: Michael Ballack
Land: Spanje
Voor aanvang: 293
Virtuele eindscore: 301

Aber bitte mit Sahne (Udo Jurgens)
Spelers: Miroslav Klose, Cesc Fabregas
Voor aanvang: 284
Virtuele eindscore: 293

1. Hochschulkünstliche Fußbalverein (Bart Gijswijt)
Speler: Miroslav Klose
Voor aanvang: 284
Virtuele eindscore: 286

Flachlandtiroler (Daan Meijer)
Spelers: Philipp Lahm, Carles Puyol
Voor aanvang: 277
Virtuele eindscore: 287
lees verder »

Alfred Hitchcock zou jaloers zijn op het scenario van de ontknoping van Zweitausendundachteuropameisterschaftsmannschaftsmanager. Al een week hangt bij manager Suzan de vlag uit omdat zij onbedreigd op de eerste plaats staat. Maar dan verrekt David Villa een spier en mist Michael Ballack de twee laatste trainingen. De eerste mist de finale zeker; de laatste is een twijfelgeval en zo heeft de koploopster plotseling mogelijk geen spelers in het veld staan tijdens de grote finale. Wel heeft zij nog een sterke troef in handen met Spanje als land.

Maar Udo Jorgens, op een gedeelde plaats met 9 punten achterstand, heeft Duitsland als land én hij heeft twee spelers die hoogstwaarschijnlijk hun opwachting maken in de basis: Cesc Fabregas en Miroslav Klose. Wint Duitsland binnen 90 minuten, dan is dat sowieso goed voor 8 punten (3 voor de winst en 5 voor de toernooiwinst) en gaat Udo Suzan voorbij dankzij zijn fittere spelers. Wint Spanje echter, dan is Udo’s achterstand zo goed als onoverbrugbaar. Staat Ballack toch opgesteld, dan kan Suzan alsnog winnen bij een Duitse eindoverwinning, maar dan kan iedere onnodige gele kaart de doorslag geven. Een enorme druk rust dus ook op scheidsrechter Rosetti.

De webmaster is intussen uitgeschakeld voor de eindoverwinning; Villa speelt niet en alleen als Klose heel vaak scoort kan hij Suzan voorbij - maar dan zal Duitsland wel winnen en gaat Udo (die dus ook met Klose speelt) er met de poet vandoor. Ach, het is voor de geloofwaardigheid van het door corruptieschandalen achtervolgde Mannschaftsmanager maar goed ook zo. Bij een Spaanse overwinning is de kans zelfs groot dat de derde UvA-plek, goed voor ca. twee biertjes, naar Daan Meijer gaat.

Laten we tot slot nog even een blik onder aan de ranglijst werpen, want ook daar is het ongemeen spannend: Feike en ene Fuhrer (die nota bene Duitsland niet als land heeft gekozen, nu vraag je me toch) staan ex aequo op 152 punten, en het ziet ernaar uit dat daar weinig verandering in gaat komen. Beiden hebben van de Duitsers Thorsten Frings, dus die zal het verschil niet gaan maken, en de gekozen Spanjaarden (Albiol resp. Navarro) zijn ook nog nauwelijks aan spelen toegekomen. In ieder geval zal de rode lantaarn naar een van deze twee mannschaftsmanagers gaan, want de nummer voorlaatst, Frank Claesen, is zo dom geweest om Fernando Torres op te stellen, en die speelt natuurlijk zeker. Blijf hopen op die rode kaart, Frank!

Al eerder werd in de reacties de vraag gesteld wat er gebeurt bij gelijk eindigen. Voor de plaatsing 4 tot en met 93 zal het de organisatie een zorg zijn, maar voor de verdeling van de prijzen in de UvA-subcompetitie is dit wel een relevante vraag.

Na rijp beraad heeft de jury tot onderstaande, alleszins redelijke procedure besloten:

  1. De volgorde van de ranglijst wordt bepaald door het behaalde aantal punten (in aflopende volgorde). Winnaar van Zweitausandundachteuropameisterschaftsmannschaftsmanager is de mannschaftsmanager die na verwerking van de laatste resultaten het hoogste aantal punten heeft behaald.
  2. Indien twee of meer mannschaftsmanagers een gelijk aantal punten behaald hebben, geeft de opgestelde Mannschaft de doorslag en vallen de gekozen landen dus af. Het spel heet uiteindelijk mannschaftsmanager.
  3. In het onwaarschijnlijke geval dat het dan nog gelijk is, wint de mannschaftsmanager die de meeste punten met zijn basiselftal heeft behaald.
  4. In het nog onwaarschijnlijkere geval dat het dan nog gelijk is, wint de mannschaftsmanager die in het basiselftal de speler met het hoogste aantal punten heeft opgesteld.
  5. In het praktisch uitgesloten geval dat het dan nog gelijk is, heeft de jury een mazzeltje en behoudt zij al het eventuele uit te keren geld.

In de uiteindelijke stand worden gelijk eindigende Mannschaften gewoon, zoals al das ganze Turnier, op alfabet gesorteerd. Wilt u bij gelijk eindigen berekenen op welke plek u officieel geëindigd bent, dan kunt u zondagavond met bovenstaande regels zelfstandig aan de slag. Op de site wordt alleen uitsluitsel gegeven over een eventueel gelijk eindigen in de UvA-subcompetitie op de plaatsen 1 tot en met 3.

Nog twee wedstrijden te gaan en de spanning in Mannschaftsmanager is om te snijden. Klartraum Kitsch heeft de leiding weten te behouden, maar Herr Webmaster en Udo Jorgens zijn angstig dichtbij gekomen. Inmiddels is duidelijk dat Suzan maar liefst 15 punten meer had kunnen hebben als zij Semih Sentürk in de basis had gezet in plaats van Adrian Mutu; de strijd was dan vermoedelijk wel beslist geweest.

Nu blijft het spannend tot de laatste dag en lijkt de vermaledijde Udo Jorgens plotseling de beste papieren te hebben; met Duitsland en Rusland als landen is de kans groot dat hij vijf bonuspunten voor het winnende land (plus de bijbehorende punten voor winst of gelijkspel) tegemoet mag zien. Suzan speelt met de Russen en de Spanjaarden en zal dus ook ten minste één finalist hebben. De webmaster ten slotte heeft geen landen meer in de strijd en zal het dus van zijn spelers moeten hebben.

Vanavond kan van de Spanjaarden David Villa Suzan en ondergetekende helpen, terwijl Udo zijn hoop gevestigd heeft op Cesc Fabregas. Van de Russen is Anyukov door zowel Suzan en Udo opgesteld, terwijl de webmaster met Zyrianov aantreedt. Zouden deze vier spelers (allen opgesteld behalve Fabregas, die echter altijd invalt) zich bewust zijn van de enorme last die vanavond op hun schouders rust?
lees verder »

Misschien was u vergeten dat het EK nog niet afgelopen is, maar in Zweitausendundachteuropameisterschaftsmannschaftsmanager is de strijd zeker nog niet gestreden. De Klartraum Kitsch staat nog altijd fier aan de leiding, maar manager Suzan kan in het vervolg niet meer beschikken over haar spits Semih, ondanks het feit dat hij een van het handjevol nog inzetbare Turken is. Achtervolgers Webmaster en Biber zullen dus hopen op een Turks succes, een onvermijdelijk onrustige nachtrust ten spijt. De webmaster is de enige van de top-3 die vanavond twee spelers in het veld heeft staan, maar Herr der Biber heeft Turkije nog als land, terwijl nummer 4 Udo Jorgens zelfs nog met twee landen (Rusland en Duitsland) speelt.

Alle kans dus op een zinderend slot van het kampioenschap.
lees verder »

Gelukkig kunt u dankzij Mannschaftsmanager nog altijd volhouden dat u momenteel het meest memorabele Europees Kampioenschap voetbal ooit meemaakt. De webmaster moet het verdriet van gisteren alleen nog even verdrinken en daarom worden ook de punten van Spanje - Italië vanavond weer met enige vertraging verwerkt.

De resterende drie wedstrijden zijn met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid weer wel live te volgen. En dan is het op naar de Huldigung des Siegers, waarover later meer.

Update 23:00 uur: U bent inmiddels weer live verbonden met Mannschaftsmanager. Gisteren was er nog een foutje in de puntentelling geslopen. Rusland verdiende niet 5 maar 3 punten, en Nederland toch nog 1 in plaats van 0.
lees verder »

‘Tsjonge jonge jonge jonge’, zou Evert ten Napel verzucht hebben als hij de zenuwslopende ontwikkelingen in Mannschaftsmanager gisteravond had moeten verslaan. De Turken door, Modric mist een penalty, Altintop scoort, en zo naderen Daan en ondergetekende de top van de ranglijst weer, mede doordat lijstaanvoerder Suzan de held van de Turken op de bank had gezet, en daarmee essentiële punten misliep.

Vanavond kan alles weer anders zijn na Nederland-Rusland, maar dat merkt u dan morgen wel. Er gelden momenteel even andere wetten, en de webmaster is u steeds gunstig gezind, maar toch ook niet helemaal achterlijk. IJs en weder dienende zullen de punten morgenochtend worden verdeeld.

Update: bah.
lees verder »

Kroatië en Turkije: twee landen die menigeen niet in de kwartfinale had voorzien. De nieuwe lijstaanvoerder bijvoorbeeld heeft de succesvolle Turkse aanvaller Semih Sentürk op de bank zitten, en als hij er dus zes in schopt vanavond schiet zij daar niets mee op. Degenen die wel twee spelers in het veld hebben staan, kunnen dus wat gaan inlopen, maar rode kaarten en gemiste penalty’s behoren in deze fase van het kampioenschap natuurlijk ook tot de mogelijkheden.

Update na 90 minuten: Een van de verfijnde regels van Mannschaftsmanager treedt in werking. Voor het houden van de nul telt de stand na 90 minuten, dus alle spelers die vanavond in het veld komen, ook degenen die na 90 minuten invallen, krijgen punten voor het houden van de nul (ook al is het na 120 minuten 4-3).

De punten voor het houden van de nul zijn inmiddels verwerkt, evenals het gelijke spel voor de landen Kroatië en Turkije. Een van die twee kan er nog twee punten bij krijgen voor het bereiken van de halve finale; van alle spelers is nog onbekend of ze drie (bij winst in verlenging), één (bij gelijkspel) of nul (bij verlies) bonuspunten ontvangen.
lees verder »

Mannschaftsmanager heeft plotseling een nieuwe lijstaanvoerder. Maar hoe onzeker is zijn toekomst met een Rus en een Kroaat op de bank! Die zijn inmiddels Mannschaftsmanagerwijs naar huis gestuurd en leveren in het vervolg geen punten meer op. De concurrentie loert en aast. Hoewel het merendeel van de deelnemers met een stalen gezicht beweert nog zeven of acht spelers actief te hebben, hebben de meesten nu echter ook te maken met schorsingen (ik noem een Pirlo).

Kortom, nog niets is zeker bij het ingaan van de knock-outfase. Vlak bijvoorbeeld de vermaarde Udo Jorgens niet uit, die met acht spelers en vier landen (en vanuit het niets reeds op de achtste plaats) nog alle kans heeft op een hogere klassering.

Vanavond bij Portugal - Duitsland hebben de meesten nog wel twee basisspelers in het veld; morgen bij Kroatië - Turkije zal dat heel anders zijn. De organisatie hoopt in het vervolg op veel penalty’s (behalve zaterdag)!
lees verder »

oudere berichten »